JS MUSTANG-------------------WSZYSCY MACIE SIĘ PRZEDSTAWIĆ W DZIALE REKRUTACJA DO JSM !!!

Mustangi nie umierają. Idą do piekła, aby się przegrupować! FUCK YEAH------------------DAWAĆ KASĘ ZA NASZYWKI 14 ZŁ DO MNIE JAK NAJSZYBCIEJ! ZBIERAM TYLKO PRZEZ TEN TYDZIEŃ :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-04-02 23:12:20

Patrol

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 317
Punktów :   

lany poniedziałek

Kto Chętny ? :
do poniedziałku raptem 3 niecałe dni a tu ciągle cicho. chyba najwyższa pora poruszyć ten temat.
czy są jacyś chętni aby się trochę - a jak się uda to i innych - zmoczyć?
w zeszłym roku było miło, więc możemy pociągnąć na tej samej kanwie - myślałem o ataku na PKiN a potem pójściu dalej w miasto i walce o kolejne bastiony.
co Wy na to?

Fabularne okowy naszej historii
Rok 2012 dawno już minął, Ziemia nie uległa zniszczeniu, nie zaatakowała nas żadna obca cywilizacja, nie zniszczyliśmy się też sami - jeszcze. Trudno mi powiedzieć czy taki obrót rzeczy nie był by dla nas lepszy.
Nasz przemysł, nadmierna eksploatacja... co tam, każdy greenpeace'owiec powie Wam,że trochę narozrabialiśmy.

W każdym razie powoli niszcząc naszą planetę niszczyliśmy także siebie samych. Doprowadziliśmy do nieodwracalnych zmian. Homo sapiens spotkać można juz tylko w muzeach, jak by ktoś miał czas tam chodzić. Mimo iż nasz wygląd zewnętrzny jest łudząco podobny do tych odległych przodków, w środku diametralnie się różnimy - zawieramy znacznie mniej płynów, 1 góra 2% - już nie pluskamy.

Paradoksalnie woda jest nie tylko tym czego pragniemy najbardziej, jest też naszym przekleństwem. Wystarczy jej niewielka dawna zaaplikowana w nieodpowiedni sposób aby nasze ciała zaczęły pęcznieć aż do mało imponującego końca.

Woda, drogocenna woda której brakuje nie tylko nam, lecz i w całym ekosystemie stała się zarzewiem walk na całym globie. Jeśli gdzieś jest H2O, możesz być pewnym iż są tam ludzie starający się ją zdobyć.
Właśnie lecimy do jednego z takich miejsc, więc szykuj swój wodny miotacz, popraw kombinezon i gotuj się do boju. Wywiad donosi, że sytuacja na miejscu nie jest ciekawa. Prawdopodobnie nie będziemy też pierwsi...

A teraz jak to ma wyglądać.
poczynając od PKiN i idąc dalej - możemy podążać tropem z zeszłego roku, w zalezności od chęci dodając kolejne przystanki - walczyć będziemy o kontrolę nad wodnymi zasobami danego terenu
w zależności od tego ilu chętnych mieć będziemy podzielimy się na 2 lub 3 ekipy.
opcja 2 ekipowa - jedni atakują, 2 bronią
w wypadku 3 drużyn - 2 ekipy atakują [ jeżeli chcą mogą współpracować, jednak liczy się ostateczne zwycięstwo a wody starczy tylko dla 1 grupy ] 1 broni wyznaczonego miejsca - podział zadań zmieniany rotacyjnie wraz ze zmianą miejsca.

z racji na świąteczne zamieszanie nie miałem dużo czasu na wymyślenie, doświadczenia na tym polu też nie mam, więc jeżeli widzicie jakieś błędy, macie lepsze pomysły - walcie śmiało.

SCENARIO BY Drzewko

lista JSM:
1.Patrol
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Offline

 

#2 2010-04-03 10:17:06

 Zoch

Użytkownik

13058333
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 146
Punktów :   

Re: lany poniedziałek

właśnie tak kminiłam, że średnio prawdopodobne żebyś to Ty napisał:D


Amantium irae amoris integratio.

Offline

 

#3 2010-04-03 16:25:11

Liarson

Użytkownik

730822
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 207
Punktów :   -21 

Re: lany poniedziałek

lista JSM:
1.Patrol
2.LIARSONnNNnN
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Pojebany ten scenariusz wole poprostu zrobic zwykla jebanke ;P bez fabuły skomplikowanej, jak już to jakieś vipy itp itd tudzież transport "czegoś" ważnego z punktu A do pkt. B


Wojna nigdy nie kończy się dla tych, co walczyli

Offline

 

#4 2010-04-03 22:08:21

 Zoch

Użytkownik

13058333
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 146
Punktów :   

Re: lany poniedziałek

Patryk, to idziesz na to czy nie? zdecyduj się proszę Cię bardzo -.-


Amantium irae amoris integratio.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pudelekphenian.pun.pl www.astra-club.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.tbob.pun.pl www.psywojny.pun.pl