JS MUSTANG-------------------WSZYSCY MACIE SIĘ PRZEDSTAWIĆ W DZIALE REKRUTACJA DO JSM !!!

Mustangi nie umierają. Idą do piekła, aby się przegrupować! FUCK YEAH------------------DAWAĆ KASĘ ZA NASZYWKI 14 ZŁ DO MNIE JAK NAJSZYBCIEJ! ZBIERAM TYLKO PRZEZ TEN TYDZIEŃ :)


#1 2010-05-10 12:55:28

Patrol

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 317
Punktów :   

System treningów.

Witam.
Aby wprowadzić ujednolicenie w wyszkoleniu naszych ludzi planuje wprowadzić inny system treningów tak aby każdy umiał to samo. Mianowicie Trening który odbywa się w niedziele jest powtarzany w sobotę, a w następną niedziele jest trening z nowego zakresu.
Osoby które niebyły na treningu niedzielnym mają obowiązek przyjść na sobotni. Nie wprowadzam tego abyście sobie wybierali np. że będziecie w każde soboty tylko abyście mogli zgminić coś czego nie rozumieliście np. pójść na 2 treningi w sobotę i niedzielę jak wam to nie wychodziło i macie wątpliwości.

Czekam na opinie na ten temat.

Offline

 

#2 2010-05-10 15:56:07

 Zoch

Użytkownik

13058333
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 146
Punktów :   

Re: System treningów.

wiem, że jestem egoistyczna, ale  czy to znaczy że będziesz miał zawalony cały weekend co tydzień? -.-


Amantium irae amoris integratio.

Offline

 

#3 2010-05-10 20:41:18

Patrol

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 317
Punktów :   

Re: System treningów.

Nie zły . To wyglądało będzie tak ,że ogarnięta osoba z niedzieli prowadzi trening z soboty. Będę wyznaczał te osoby.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.haruharu.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.astra-club.pun.pl www.pudelekphenian.pun.pl www.psywojny.pun.pl