JS MUSTANG-------------------WSZYSCY MACIE SIĘ PRZEDSTAWIĆ W DZIALE REKRUTACJA DO JSM !!!

Mustangi nie umierają. Idą do piekła, aby się przegrupować! FUCK YEAH------------------DAWAĆ KASĘ ZA NASZYWKI 14 ZŁ DO MNIE JAK NAJSZYBCIEJ! ZBIERAM TYLKO PRZEZ TEN TYDZIEŃ :)


#1 2010-08-08 20:54:07

 Baca

Użytkownik

Skąd: WWA TGK
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 177
Punktów :   

Kilku diowy obóz JS Mustang

Dobra a więc tak mogę coś spróbować wyszpącić (chodzi o jakiś wyjazd) ale tak.
po pierwsze potrzebuję listę osób zainteresowanych! po drugie termin to by było coś pomiędzy 13-20.08.10
po trzecie miejsce okolice Nowogrodu pod Łomżą.
Z dojazdem dużego problemu nie ma
bilet do Łomży z dworca Warszawa stadion kosztuje 22zł w jedną stronę + ok. 8zł na dojazd z Łomży do Nowogrodu. czyli na bilety musicie przeznaczyć coś około 60zł. pamiętajcie też o hajsie na żarcie.
Termin przedłużony. do poniedziałku (czyli do 16.08) wpisywać się w listę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYJAZDU NIE BĘDĘ ORGANIZOWAŁ DLA 4OSÓB! jeżeli zgłosi się powyżej 6 osób mogę coś spróbować zorganizować.
weźcie pałatki wojskowe żeby namioty postawić
pamiętajcie nie nastawiamy się na same strzelanki ale też na treningi taktyki, celności, itd. itp.
pozdrawiam baca



PS. Pamiętajcie o namiotach które da radę szybko złożyć czyli np.pałatki!!!!!!!!
_______________________________________________________________________________________


lista
1.baca

Ostatnio edytowany przez Baca (2010-08-13 18:57:49)


,,Jebać policję tylko bóg może nas sądzić'' Wielkie słowa wielkich ludzi.

Offline

 

#2 2010-09-01 17:01:12

Banan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 70
Punktów :   

Re: Kilku diowy obóz JS Mustang

sory, kurwa nie było mnie i widze ze chuj z tego wyszedl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.evo-cs.pun.pl www.kosmetologiawsm.pun.pl www.bleachthegame.pun.pl www.wwe-team.pun.pl www.narutofan.pun.pl